| anonim_4396 a întrebat:

De ce navigatia de la masina are doua puncte negre mari? Le are si cand e oprita, dar nu e sparta sau sa aiba ceva, astazi am cumparat masina si n-am bagat de seama lucrul aceasta. Stie cineva ce poate sa aiba? Se vede normal la ea, doar ca are doua puncte negre cat de cat mari care zici ca sunt desenate si se vad cam urat, am intrat si pe la setari dar n-are nicio treaba, dupa cum am mai zis, se vad si cand e oprita, deci e ceva de la navigatie. Dau funda, multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Daniel323 a răspuns:

Ce marca este?
Sunt multi pe olx care repara si reprogrameaza navigatii.Trebuie inlocuit display-ul.

11 răspunsuri:
| Daniel323 a răspuns:

Stiam de o alifie pentru puncte negre.

| premiumself a răspuns (pentru Daniel323):

Mai bine o duc la dermatolog, e mai sigur laughing

| Daniel323 a răspuns (pentru premiumself):

Ce marca este?
Sunt multi pe olx care repara si reprogrameaza navigatii.Trebuie inlocuit display-ul.

| Aretha a răspuns:

Ai 2pixeli morti. Simplu

| premiumself a răspuns (pentru Aretha):

Pai si se mai poate face? N-as vrea sa fiu nevoit sa iau alta navigatie pentru ca este destul de scumpa

| Sekim a răspuns (pentru premiumself):

Pune o poza cu navigatia.

| Aretha a răspuns (pentru premiumself):

Nu se poate. Doar s o accepti asa. Nu e ceva grav
Insa daca chiar consideri necesar sa o schimbi, da, asta e tot ce poti face. Ia una mai de calitate.

| Drsss a răspuns:

Posibil display-ul

| premiumself a răspuns (pentru Drsss):

Si daca e sa fie de la display, se poate repara sau trebuie schimbata navigatia cu totul?

| bogdan13513513 a răspuns (pentru premiumself):

Trebuie schimbată!

| premiumself a răspuns (pentru bogdan13513513):

Toata navigatia? E destul de costisitoare, nu se mai poate face sub nicio forma?

| blackzone93 a răspuns:

Problema la display, pixeli morți!