| snowmanxxx a întrebat:

De curand am achizitionat o Mazda RX-8 si as vrea sa stiu daca este vreun mecanic in Craiova care se pricepe la motoarele Wenkel rotative....sau cel putin in orasele vecine.Multumesc!

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Nu riscați cu nici un mecanic. Mergeți doar la reprezentanța Mazda. Sau găsiți o firmă de tuning sau de sport auto.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cauta pe Facebook un club al posesorilor de Mazda RX-8, Mazde in general, sau al posesorilor de motoare wankel, si intreaba acolo ce service-uri sau particulari sunt de incredere la asemenea masini.