Întrebare recomandată | RazzyFUnik a întrebat:

Salut
De la ce firme ati inchiriat masini si ati fost multumiti? Ma intereseaza firmele din Bucuresti?
V-ati primit banii de garantie integral inapoi? Puteti povesti in cateva fraze cum s-a defasurat procesul? Au fost nemultumiri?

Răspuns Câştigător
| alina85 a răspuns:

Salut. Eu am apelat la foarte multe companii de inchirieri auto Bucuresti, deoarece circulam in permanenta si am nevoie de un miloc de transport. Multe din firmele cu masini de inchiriat din Bucuresti nu mi-au oferit serviciile cu care se laudau si am pierdut mult timp din pretios din cauza lor. Nu mai zic de bani ca am cheltui foarte multi cu servicii scumpe si taxe ascunse. Sunt cateva care mi-au oferit si servicii cat de cat de calitate, insa nu ce asteptam. Inchiriam intotdeauna pe fuga si de aceea nu aveam timp sa ma documentez foarte bine despre serviciile acestor firme de inchirieri auto din Bucuresti. Pana la un moment dat cand chir ma enervasem rau. Am intrat pe Internet si am luat toate firme la de inchirieri masini la rand comparandu-le si citind pareri cu serviciile care le ofera. Am gasit aceasta aceasta agentie http://www.rentacar01.ro/ care avea comment-uri destul de pozitive. Am zis ca e la fel ca celelalte, insa nu a fost asa. Sunt foarte de treaba si mi-au oferit intotdeauna servicii de calitate la preturi foarte bune. De atunci numai la serviciile lor apelez si sunt foarte multumit.

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik explică:

Da-mi si mie cateva detalii... preturi, garantie, modele (ma intereseaza pentru inceput sa inchiriez o masina pentru 1 zi si apoi o sa extind perioada in timp)
adresa mea de email este razzyfunik@gmail.com

| RazzyFUnik explică:

Suna bine
Imi poti lasa si mie datele de contact? nume telefon mail site etc
Saptamana viitoare am nevoie de o masina, inca nu stiu ziua exact. Si as vrea sa inchiriez una de seara pana a2a zi seara. Masina o livrezi in zona in care vrea clientul, o zona la intelegere sau la adresa ta? Multumesc

| popescuflorin85 a răspuns:

Poti incerca si la aceasta agentie de inchirieri masini http://topcarsrent.ro/. Eu inchierizez de mult timp de la ei si sunt multumit de masinile care le au, si de serviciile care le ofera.