| RANGE a întrebat:

Salut de unde pot descarca harta pentru laptop full europa gratis de orientare nu de navigatie, am avut inainte autoroute dar am schimbat windows-ul si nu o mai am crying, am gasit pe net dar sunt de 1 giga si ceva, pe cea care o aveam inainte avea sub 2 mega si era foarte buna, dati-mi un site, link ceva care stie sa o descarc. dau funda si voturi

4 răspunsuri:
| RANGE explică (pentru FurtunaDiesel):

Dar mie imi trebuie softul nu google maps, ca nu o sa am intodeuna net

| FurtunaDiesel a răspuns:

Soft nu cred ca gasesti gratis. Contra cost sunt foarte multe dar gratis... slabe sanse!

| RANGE explică:

Te tii de glume la ora asta, nu ai ce face?