| AlexandruInu a întrebat:

Salut, detin un Logan MCV an 2006 si pana in momentul de fata am investit o suma destul de mare, atat estetic cat si mecanic. S-a íntamplat acum cateva seri din cauza oboselii, am dat cu prelungirea barii intr-o bordura, acea prelungire nu s-a spart dar mi-a crapat bara. Nu merita sa o mai repar si daca tot o schimb voiam sa va intreb, poate aveti cunostinte, pot schimba toata fata masinii cu cea de pe facelift? Ín mare daca bara de pe Logan MCV Facelift este compatibila cu MCV PH1

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Din cate am observat, capota si aripile sunt identice intre ph1 si ph2.
Iti trebuie doar bara si faruri.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu cred.

| Mihai0101 a răspuns:

Cel mai probabil sa fie compatibila la prinderi si altele dar cel mai bine vorbeste cu un tinichigiu care face asta zilnic sau cu ceva mecanic.