| Mario09 a întrebat:

Salut, dețin un Opel astra H 1.6 benzina, de câteva zile nu mi se mai blochează mașina din cheie, închiderea cetralizata nu mai funcționează deloc, precizez ca am remediat problema cu firele din burdufe, dar degeaba, ma gândesc ca poate fi o siguranța arsa dar nu am nici o tabel sa îmi dau seama la ce sa ma uit, ma poate ajuta cineva cu niște sfaturi?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Schimba bateria din telecomanda, apoi fa-i sincronizarea.

| Anonim3110 a răspuns:

Ai verificat bateria cheii, să vezi dacă mai are și la faza cu tabelul de siguranțe dacă îl cauți pe net la modelul tău de mașină nu îl afli?

| Mario09 explică (pentru Anonim3110):

Am rezolvat, trebuia soaca borna și pusă la loc

| Anonim3110 a răspuns (pentru Mario09):

Ma bucur, bine ca ai scăpat așa ușor.