| rolandfr8x a întrebat:

Salut detin un Renault Clio 2004 1.5 Diesel si de ceva vreme 3 saptamani, nu imi mai urca acul la temperatura de nici o forma!
Si nu mai are nici servo!
Stie cineva ce poate avea?

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Vreo curea rupta sau sarita.

| Dolores214 a răspuns:

Mai bine du-te la un specialist mecanic și vezi ca așa fără sa vezi nu poți sa ați dai seama bafta

| Alex_Alex_1998_XEAN a răspuns:

Ca sa creasca temperatura la 90 pe vremea asta, trebuie' sa mergi mai multisor numai prin oras. La drumuri scurte sau la drumuri in afara, nici vorba. Mai sus de 80 nu se ridica, la motorul despre care vorbim.