| Valyasdfg a întrebat:

Din ce cauza nu mai merge MP.ul la Opel Zafira? S-a oprit așa dintr-o dată, poate știți voi cumva unde să mă uit... poate rezolv cumva...mersi!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poti sa te uiti dupa un electronist priceput, caresa depaneze aparatul, iar daca nu se poate /nu merita a se repara, atunci te uiti dupa un altul nou.

| Valyasdfg explică (pentru Bula):

L-am făcut eu, dar are o mufă in spate si dacă o presezi ușor cu degetul merge si se aprinde acele butoane de la MP3

| Bula a răspuns (pentru Valyasdfg):

Daca este sensibil la apasare, atunci ori ai o intrerupere in circuit, ori o atingere care face scurtcircuit.