| ALex55214 a întrebat:

Doresc sa achizitionez o navigatie pentru masina mea golf 6. Dar nu stiu pe care sa o aleg..RNS 510 vw original (2010 si sigur are lag) sau RNS330 cu Android auto si mult mai noua.Am vazut ca toti o folsesc dar imi e frica de calitatea sunetului.Stie cineva?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa cumperi gps care se prinde de parbriz mai ieftin si bun, nu te complica cu ala care se baga in bord, techstar are gps bun si nu e asa scump https://techstar.ro/

| ALex55214 explică (pentru mgtow):

Nu imi trebuie pe post de gps.Strict audio si aspect.Eu o am pe aia de pe butoane de vine pe toate stock