| Începătorul988 a întrebat:

Doresc sa achizitionez un BMW M3 E46 din Anglia. Intrebarea mea este, ii pot muta volanul pe stanga cu piesele unui 320d? Multumesc frumos.

9 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Sa faci chestia asta,de cele mai multe ori ajungi sa iesi mai scump decat daca cumparai unu deja cu volan pe stanga. Daca ai gasit in Anglia,poti gasi unul in UE sunt balamuc.Dar nu vad ce va incanta la bmw astea,niste rasnite laughing mai ales cas si vechi.

Cu care piese? Bodru si tot ce este sub bord? Tot ce se poate daca au acelasi sasiu sau cod,e acelasi bord,in rest pui de la astlantu.
Eu am facut asa,am facut eu toata munca si iti zic nu merita, iesi tot aprape de pretul celor normale, si fara bataie de cap.
Daca al tau ar avea km putini sa zic, dar putini rau, atunci da ar merita, desi nu stiu cu ce te ajuta si chestia asta.Doara in cazul in care o sal vinzi, acolo da conteaza km.

| Începătorul988 explică (pentru relian):

In Romania sunt doar 2 de vanzare, si acelea cabrio.

| relian a răspuns (pentru Începătorul988):

Am zis UE nu RO, Asa cum cumperi din Anglia la fel de bine poti cauta in Geermania nu? In toata Europa nu are cum sa nu gasesti.

| Începătorul988 explică (pentru relian):

In Anglia deja l-am gasit. Cu masina donatoare si transport m-ar ajunge undeva la 14, 000€.

| relian a răspuns (pentru Începătorul988):

Pai na, tu stii ce vrei, ce iti place, ce bani ai.Eu sa dau banii asa pe masini aiurea nu ma pasioneaza masinile, dar daca tie iti plac, fiecare cu cei place.
Chestia este sa gasesti pe cineva care se pricepe si sa iti faca treaba buna.

| Frank51 a răspuns:

Pentru numele lui Dumnezeu, cumpara un bmw cu volan pe stanga si gata, pentru niste bani in plus nu merita efortul.

| Începătorul988 explică (pentru Frank51):

Nu gasesc in Romania M3.

| mihaicelsfant a răspuns:

Cam 1000e coasta

| mihaicelsfant a răspuns:

Cred ca da... mai bine intreaba un mecanic