| CosminCConstantin a întrebat:

Salut, doresc sa cumpar o masina(tatal meu) eu locuiesc in Bucuresti si am gasit una inscrisa pe Maramures{MM} dar din Bucuresti. Ce ar trebui ca masina sa aiba numerele pe Bucuresti spre exemplu [B 250 CZC]. Multumesc anticipat. O zi frumoasa!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Trebuie sa transcrii masina pe numele si domiciliul tau.
Poti solicita si numar dedicat, personalizat daca numarul dorit nu este deja rezervat /ocupat de altcineva.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O transcrii pe numele tau sau a tatălui tau si daca voi aveti domiciliu in B va avea nr de B

| xerxes1 a răspuns:

Bucurestiul este plin de masini ok, cum maiba ai gasit una din capatul celalalt al tarii?
Las-o balta, normal ca este mai ieftina.

| goguPatent a răspuns (pentru xerxes1):

Mai citeste odata intrebarea. Poate te prinzi a doua oara.

| CosminCConstantin explică (pentru xerxes1):

Ai inteles total gresit, masina este tot din Bucuresti, dar este imatriculata pe MM laughing)

| xerxes1 a răspuns (pentru CosminCConstantin):

Normal ca am inteles. Du-te si ia fiscal din MM daca esti asa de smecher.
Tu n-ai inteles.

| goguPatent a răspuns:

Pai daca o cumperi si o treci pe numele tau logic ca ii schmbi si numerele