| Liviu321 a întrebat:

Salut! Doresc să îmi vând mașina deoarece în zilele viitoare îmi va veni cea noua. Insa cu mașina actuala (Logan 2) am o problema și anume faptul că mașina a avut kilometrii dați înapoi de către fostul proprietar. De la 160k, cat are in mod real, la 70k cat apare in bord. Voi ce mă sfătuiți: să pun mașina cu kilometrii reali sau sa o pun cu cei din bord iar ulterior sa ii spun proprietarului adevărul?

3 răspunsuri:
| Cosimo11 a răspuns:

Eu zic sa spui adevarul..Nu iti bate joc de om

| Liviu321 explică (pentru Cosimo11):

Nu am zis că nu spun adevărul. Am întrebat ce km să pun in anunț: cel real sau cel din bord.

| huntsman44 a răspuns:

Pune kilometrajul real, ca sa nu ti pierzi timpul degeaba nici tu nici cumparatorul