| Mari020304060y a întrebat:

Salut,
Elevii plătesc mai puțin la scoala auto?(categoria B)

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Eu sunt mai "comunist"de fel si as intreba fiecare pitipanca, elev, meltean, cocalar si pescar de ce are nevoie de masina.
Iar raspunul in cazul a 99% dintre ei va fi ceva de genul ca daca toti au ei de ce sa nu aiba.
Deci majoritatea nu prezinta un interes in a avea masina, nu e o necesitate masina ci e ceva sa vada ceilalti ca si melteanul are.
Show-off cum zice englezul.
Si ca sa iti raspund la intrebare, nu elevii nu au de ce sa plateaca mai putin la scoala auto, ci pretul care este stabilit de acel SRL.
Pe de alta parte daca ne referim la elevii unui liceu auto de ex. acestia fac scoala de soferi gratuit din cate stiu, dar e cu totul altceva.

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Elevii*
Doar elevii liceelor cu profil auto platesc mai putin la scoala de soferi, scolile apartinand liceelor respective.
Elevii din alte scoli nu au parte de nici o reducere.

| PainTech a răspuns:

Nu. Școala costa in mare undeva la 1500-1700 de lei cu tot cu analize.

| zilog a răspuns (pentru PainTech):

Mai bine te duci la titi aur si barimi se zice ca inveti ceva de cat la ieftin ieftin si mai ieftin ca asa am fost eu zgarcitul zgarcitilor si am pierdut din cauza asta
unii mi-au luat banii
parerea mea este ca mi-a furat sosoauto
si nu am apucat sa fac nici macar o ora de condus pentru ca au bagat tot felul de chestii in cotnract sa expire contractul in 3 luni si nu mi-au adus profesor pentru legislatie de cat dupa 1 luna si 2 saptamani apoi inca 2 saptamani analizele
apoii mai ramsesera 2 saptamani in care ar fi trebuit sa facem orele si mi-au spus ca nu au timp ca trebuia sa ma programez pentru ore mai din timp
si gata mi-au luat banii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Eu nu am platit mai putin. Si nici colegii mei nu au pomenit de vreo reducere sau ceva de genul pentru elevi.

| Denisa0954 a răspuns:

Nu