| Mazarro a întrebat:

Ieri am avut traseul pentru permis si am o nelamurire. Politistul imi tot zicea ca imi trebuie ore suplimentare, bla bla bla tot asa, dar la final nu mi-a zis nici ca sunt respins nici ca sunt admis iar dosarul a ramas la el si nu mi-a dat nici dovada. Inseamna ca sunt admis?

Răspuns Câştigător
| alisalisa a răspuns:

DA. Daca erai respins iti dadea dosarul inapoi. Peste aproximativ o saptamana o sa-ti vina carnetul acasa, iar daca vrei sa circuli pana atunci trebuie sa mergi unde ai dat sala sa-ti iei dovada.

2 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Maine poti merge la politie sa iti iei dovada daca esti nerabdator sa conduci pana iti vine permisul

| negat1ve a răspuns:

Poate asteapta spaga... Daca i-ai fi bagat in buzunar ceva inainte iti zicea din prima ca esti admis. Acum nu stiu ce sa zic, ori trebuie sa astepti pana iti face carnetul sa ti-l dea, ori daca te respinge e din cauza de ce am zis mai suswinking