| sskrillex96 a întrebat:

Imi poate spune cineva o parere despre marca de anvelope Winrun? Am comandat 2 pentru mine la masina, gen cele mai ieftine si vreau sa stiu daca sunt bune?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai nu am auzit de ele deci sunt tare bune, daca nu ai luat ceva PREMIUM cum sunt Michelin te inteleg, dar nici a doua clasa de calitate? tu ai luat clasa de calitate 4 din 4 sa zic asa adica ciurucuri, chinezarii
Si de ce ai luat doar doua pentru puntea cu tractiunea este? happy
No offence dar unii nu meritati sa aveti automobile
Pai gandeste-te cat costa niste anvelope premium la un SUV sa zicem pe 21 inch, si apoi cat ai fi dat tu pe unele semi-premium pe 16 inch sau cat ai?
Ieftin si bun nu exista in lumea asta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cat de bune pot fi daca le iei pe cele mai ieftine?

| mihai69 a răspuns:

Și bun, și ieftin ai văzut?
Probabil se vor uza repede, zgomotul va fi destul de deranjant și nici consumul de carburant nu va fi cel optim.