| xCristianx a întrebat:

Imi puteti spune cam cat ar costa benzina de la Harlau pana la Durau?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cativa zeci de lei, realizezi ca nu iti putem spune cu exactitate... poate fi 50 lei, poate fi 90 lei, totul depinde de masina, detraseul ales, de cum conduce soferul, daca e diesel sau benzina samd

2 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Sunt cam 140km, mers lejer un consum de 40-50 litri, cu 5 lei pe litru... cam 250 lei te costa.
Calculul a fost facut pentru o RABA cu motorul de 10l, consuma cam 30%

| mioara12345678901 a răspuns:

Cam pana in 100 dar depinde si de masina ta