| CosminCConstantin a întrebat:

Salut, imi puteti spune ce inseamna acest simbol pe blocul de lumini al masinii: ford focus 2007, stiu ce sunt celelalte dar asta nu, iar acesta nu ma anunta cand cobor din masina ca sunt faruri sau ceva aprinse precum celelalte. Tin sa mentionez ca se aprind doar stopuri pe spate sau ceva gen. Semn: https://imgur.com/a/GkCGTqT ma refer la acel P din stanga.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Sunt luminile pentru ceata, daca nu ai pe fata proiectoare de ceata se aprind doar pe spate.

| CosminCConstantin explică (pentru Intruder19):

Multumesc, o zi frumoasa.

1 răspuns: