| SebiE30 a întrebat:

Imi puteti spune niste site-uri de vanzari auto din Germania(cat de cat cunoscute de lume), pe langa autoscout si mobile.de. Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe alte site-URI nu are relevantă sa cumperi, toți cei din Europa, ce au masini sunt obișnuiți sa vândă pe Autoscout24 și respectiv cei de pe Germania și pe mobile.de, sa îți spun de ce, aceste doua site-uri dețin monopolul pentru promovare, toate lunea le cunoaște și știe despre ce e vorba, e ca in România, pentru masini accesezi olx sau autovit, ATE site/URI clar mai sunt dar cine le accesează? Nimeni, nimeni nu le cunoaste

1 răspuns:
| PappZsoltAndras a răspuns:

Încearcă Ebay kleinanzeigen for germany.