| kopotoru a întrebat:

Salut in 7 zile merg sa dau sala pentru examenul auto, am o mica nelamurire in ultima vreme am inceput sa fac chestionare pe un site nou doar de curiozitate, pe cel vechi fac 24/25 chiar 26 din 26, dar pe cel nou am propleme si de abia fac 21/22 maxim 23

www.drpcvi.ro - site-ul nou

www.i-drpciv.ro - site-ul vechi unde da si raspunsurile gresite

Poate asta sa fie o problema?

Răspuns Câştigător
| FakeJoker a răspuns:

Ca sa te corectez si sa-i ajut pe ceilalti sa-ti raspund site-ul nou este de fapt www.drpciv.ro, si ca sa-ti raspund tie, depinde, pe drpciv mi se pare super ok pentru ca te simti exact ca la sala. Eu de acolo am facut vreo 100 de chestionare inainte sa dau sala cu o zi, si am luat fara probleme, sau stres si emotii, deci recomand sa incepi sa folosesti drpciv pana ti se face rau, va fi mai util.

| kopotoru explică (pentru FakeJoker):

Da mersi, am facut acum pe site-ul nou ceva chestionare 4 consecutive trecute, unu 23, 24, 24, 26 intrebari bifate, propabil a fost o intamplare doar de azi am inceput sa utilizel site-ul acela dar de acum pana luni cand merg o sa fac acolo chestionare!

| FakeJoker a răspuns (pentru kopotoru):

Ma bucur ca ti-am fost de folos, sper ca vei lua sala. Funda?