| XfenderX a întrebat:

Salut, în curând urmează să obțin permisul de conducere, nu mă pot decide în privința unei mașini, dispun de un buget până în 17.000€ și aș vrea o mașină spațioasă, lată deoarece am 1.92m și nu prea suport mașinile micuțe. Ce mașini îmi puteți recomanda. Fără BMW și Mercedes Benz. Vreau să specific că îmi place condusul cu viteză ÎNSĂ NU sunt adeptul. Voi continua cu un curs de pilotaj profesionist la ATA. Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| VirtualWorld a răspuns:

Un land Rover ar fi perfect pentru tine, multă baftă frate cu permisul, drumuri bune și numai bine!

12 răspunsuri:
| Speranta12 a răspuns:

Ai 17000 euro de la parinti?

| goguPatent a răspuns (pentru Speranta12):

Frustărici ca nu ai si tu? Ce il freaca grija pe român de unde are vecinul bani.

Octavia, cred ca in 17.000 te incadrezi si in una noua

| Speranta12 a răspuns (pentru goguPatent):

Pai eu nici nu (l-)am intrebat(-o) de unde are banii. Intrebarea aia e retorica laughing E clar ca nu sunt banii lui / ei.

| goguPatent a răspuns (pentru Speranta12):

Deci era un comentariu la frustrare. Nu am zis nicaieri ca l-ai intrebat, doar ca te freca grija ai cui sunt banii

| Speranta12 a răspuns (pentru goguPatent):

Unde am zis eu ca ma freaca grija a cui sunt banii, doar se vede ca nici pe ea / el nu o /il freaca grija a cui sunt banii, la cate pretentii de consum are rolling on the floor

| XfenderX explică (pentru Speranta12):

Bani proprii!

| brokxy a răspuns:

Dacia Duster astea nu iti plac?
Uita-te putin la astea
https://www.olx.ro/auto-masini-moto-ambarcatiuni/autoturisme/dacia/duster/
Da e mare si spatioasa dar nu cred ca e mai greu de condus decat celelalte tu stii :)

| Alexandrionelu a răspuns:

Mare, lata, fără bmw sau Mercedes, la 17.000.
Hmm, eu m-aș uita fie la un Suv, fie la un Audi A6 sau chiar A7. Recomandarea mea ar fi totuși A6. Nu sunt chiar mașini de începători, deci mai bine iei una puțin mai ieftina, ca să îți ajungă banii și de vreo 2 ani de Casco.
Succes!

| acerr a răspuns:

PAI eu iti recomand vw golf, cam la 500 euro
faptul ca iti iei carnetul asta nu inseamna ca ai nevoie de Bmw, esti incepator, fara experienta... lasa masinile fitoase cu consum mare. nici nu merg bine la un tanar, sunt masini luxoase pentru un barbat adevarat, Este timp!

| suntserios a răspuns (pentru acerr):

Uni8 din voi nici macar nu citiți intrebarea inainte sa raspundeti.

Vezi ce a scris omul acolo "Fără BMW".

Ca sa raspund... Eu mi as lua o Honda Civic

| XfenderX explică (pentru acerr):

Pentru început am un fiat punto!

| Ududec_Constantin_1998 a răspuns:

Cumpara ti un Nissan Patrol, frate! E masina de teren, rupi asfaltul cu ea. Ce vrei mai mult?laughing