| Ovidiu_3146 a întrebat:

In perioada 2-4 mai o sa fiu in Bucovina (Vatra Dornei si Campulung Moldovenesc) Doresc sa inchiriez o masina mai ieftina. Detin permis cat. A, B, C, D, E. Cine ma ajuta ofer funda, poate si cinste!

3 răspunsuri:
| AndreiC a răspuns:

Whiteb2k: Ai auzit de Rent-a-car?
Ovidiu: Mai bine inchiriaza o masina din orasul din care esti pe o perioada de 3 zile (iti dau discount). E undeva la 30 de euro pe zi. Mergi cu ea prin Bucovina si vii inapoi si e foarte comod. De unde esti ca poate te pot ajuta?

| Ovidiu_3146 explică:

Salut Andrei, Sunt din Petrosani, iar concediul se rezuma la mai mult. Plec de aici la Bucuresti, raman 2 zile dupa care plec in Bucovina 3 zile, pe urma in Botosani la tara inca 3-4 zile si sa iau de aici rent a car este f scump pe aceasta perioada + combustibil. Din Vatra Dornei sau campulung Moldovenesc este mai comod. si de la Rent-a-car as fi interesat, insa ceva mai ieftin si sa fie de acolo. Multumesc1

| Whiteb2k a răspuns:

Nu cred ca ti-ar lasa cineva masina lui pe mana daca nu te cunoaste