| ViviC a întrebat:

Salut! La in seat altea xl din 2013 nu mai functioneaza oglinzile electrice si nici blocarea geamurilor spate. Oglinzile doar se pliaza, dar nu mai merg reglate electric din interior. Am verificat sigurante si nu am gasit nimic ars. Ce problema ar putea avea?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O problema care numai in servis i se va da de cap, duo la ei si vei afla care a fost cauza după ce o vor repara specialiștii.

| Eisenheim a răspuns:

Nu poți tu remedia problema, îți recomand un electronist happy nu te va costa scump