| Anonimul12321 a întrebat:

La o masina pe ce pedale apesi ca sa faci burn out?(Nu, nu ii iau masina tatalui doar ca, mereu mi-am pus intrebarea asta)

1 răspuns:
| IFeelS0Alone a răspuns:

Daca ai un motor 1.2 cu gpl mai mult ca sigur nu prea o sa poti, se mai strica si masina... In primul rand trebuie sa ai ceva caluti (minim 100 sau pe acolo). Apoi trebuie sa fi foarte atent deoarece cauciucurile de iarna se tocesc foarte tare pe asfalt uscat daca te urci pe zapada e ok. Cu motorul oprit sau pornit (nu are importanta, dar inainte sa arzi cauciucuri lasa motorul sa mearga 5-10 min sa se incalzeasca) bagi a1a, tragi frana de mana si apesi acceleratia la podea si ii dai in goarna. Mai apesi frana cand trebuie, sa nu demolszi casa fara sa vrei. GL&HF