| ViviC a întrebat:

La un Astra G caravan 1.7 dti din 2002 stie cineva daca pot sa pun vas de expansiune cu senzor de nivel? Acum are vas simplu.

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu siguranta se poate, depinde insa de metoda.
Cea mai "sigura" este vasul cu plutitor simplu, cu contact, si montarea unui bac indicator aditional.

| ViviC explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Asa ma gandeam si eu, dar nu stiam daca se poate. Multumesc frumos.

| Digikey a răspuns:

Eu vreau sa pun la o Corsa, acum doar analizez optiunile.https://www.clubopel.com/......wtopic.php

| ViviC explică (pentru Digikey):

Multumesc pentru detalii, am comandat un vas de expansiune cu senzor