| ViviC a întrebat:

La un audi a4 1.9 tdi imi bolboroseste lichidul in vasul de servodirectie si face spuma. Se mai aude si un bazait cand virez. Care este cauza?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se verifica servodirectia si se schimba fluidul. Trebe sa dea un test drive cu masina cel care se ocupa de remedierea problemei

| Frank51 a răspuns:

Bazaitul acela l-am auzit la toate masinile pe care le-am condus, probabil la toate pompa era batrana. Problema este pe traseu sau chiar pompa, trebuie sa mergi la un service si te rezolva repede.

| ViviC explică (pentru Frank51):

Am rezolvat. Era pompa de vina, am inlocuit.o si acum nu mai face.