| CuTup3u a întrebat:

M-am inscris la scoala de soferi si vreau sa stiu ce ar trebui sa invat, pot sa iau sala numai din chestionare de pe net?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Invata pe e-drpciv.ro 3 ore in fiecare zi sau 4 si vei promova numai bine examenul PC.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, poti lua carte cu chestionare sa comanzi de pe Librarie.net, si inveti in lejeritate oricand poti! Bafta!

| njohn a răspuns:

Da se poate, era un site cu 44 de chestionare pentru B, daca le faceai pe alea de zeci de ori le invatai pe de rost si luai sala cu maxim big grin

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Nu rezolvi mare lucru daca faci chestionare online. Eu te sfatuiesc sa iti cumperi o carte de legistlatie rutiera, nu costa foarte mult si chiar te ajuta.
Succes!winking

| Coco_Mikutza_1988 a răspuns:

Doar chestionare sa faci si sa mai mergi pe la cursuri e ok...