| Andrewe a întrebat:

Salut,ma gandesc sa pun folie pe geamurile din fata de 50% transparenta poate mai putin, cat e amenda pentru ca le-am pus? laughing) Stiu ca trebuie sa fie de 75%.Am avut pe masina de 5% transparenta pe fata cand am cumparat-o dar am dat-o jos pentru ca voiam sa nu am probleme dar acum nu ma mai intereseaza acest lucru.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 3000 lei si papa certificat. Eu zic ca merita, e un pret mic ca sa fii cool

| Andrewe explică (pentru suntserios):

Sa incep sa strang

| Andrewe explică (pentru suntserios):

Cred ca pun acest raspuns castigator happy?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dacă nu te interesează amenda, poți pune și de 99% (dacă exista).

| Andrewe explică:

Edit 70 % delete 75 %winking