| Aba123 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste informatii legate de inmatricularea unui auto din Italia adus pe platforma? Am vorbit cu cel care aduce masina si mi-a zis ca nu ofera CMR, masina se poate inmatricula si fara, se poate? Este ok daca nu ofera CMR chiar si pe durata transportului? Intreb pentru ca nu stiu prea multe despre acest subiect si nu as vrea sa am alte surprize.

3 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Dacă ai numerele de la mașină, nici nu trebuie să te intereseze CMR-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| niko23 a răspuns:

Si eu am anmatriculat masina adusa pe platforma din Olanda nu mi au cerut nimic de genul si nici aia cu platforma nu me a dat nimic