| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,ma poate ajuta cineva sa găsesc broasca pentru opel zafira b care sa fie keyless go și keyless entry? Am sunat la mai multe dezmembrări și nimeni nu are și ma gândeam sa comand piesa dar nu o gasesc

1 răspuns:
| Trixt3r a răspuns:

Cel mai probabil pe forumurile unde se discuta probleme și reparații ale mașinilor, unde exista mecanici pricepuți și oameni care lucrează în domeniu, zilnic.

Cauți astfel de siteuri și pui întrebarea pe forumurile de acolo, șansele sa găsești pe cineva aici sa știe să-ți explice exact sunt minime.

Cauta pe google "stafuri auto" sau "forum mecanici auto" sau "cum sa-mi repar mașina" - și apoi cere ajutor pe forumurile respective.

Bafta.