| thenight a întrebat:

Salut, ma poate si pe mine cineva cu informati despre, de unde as putea sa cumpar Alcantara perforata pe o culoare de crem (pentru scau Ford Mondeo MK3) am cautat pe internet dar gasesc doar firme care se ocupa personal de reconditionare dar firmele sunt in Bucuresti iae eu in Satu Mare. In Satu Mare am cine sa imi coase materialul doar ca nu are acest tip de material. Multumesc.

2 răspunsuri:
| WxRo a răspuns:

Vezi poate gasesti ceva ce iti place aici : https://www.anatex.org

| rYderq a răspuns:

Incearca sa faci rost de la croitorii, siteuri ca OLX sau sa cauti masini care sunt pentru dezmembrari si sa cumperi scaunele si mai cauta la dezmembrari prin zona pe la tine
Sau poti da comanda sau sa faci un drum cel mai bine
Salut