| Gaby46 a întrebat:

Salut,mi-am cumparat o Honda cbr 125, are 6600km si i-am schimbat doar uleiul am inteles ca nu are filtru de ulei dar are altceva care ar trebuie curatat...Dupa cati km sa ii mai schimb uleiul? Si filtru de aer ar trebuie sa il schimb sau sa il curat acum sau sa il las. Unde se afla (filtrul) acela de ulei?

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Are un fel de sita care tine locul unui filtru. cauta pe google ca eu am gasit din greseala chestia asta: https://www.google.ro/......tps?/webhp

la fel gasesti despre cel de aer schimband oil cu air la search. eu la fz6 schimbam uleiul la 5000 km

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Cbr125r.altervista.org/? p=242