| Teo026 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat pentru scuter un set motor nou. Cum sa il montez? Eu stiu cam ce trebuie sa fac dar mi-e frica sa nu zgarii cilindrul sad. Cum sa il montez fara sa il stric? Am vrut sa il duc la mecanic dar a spus ca nu stie sa monteze seturi sad Dau FUNDA garantat! Ajutati-ma urgent!

Răspuns Câştigător
| dru1darius a răspuns:

Poti incerca sa il montezi tu, dar daca nu il pui bine poti strica mai mult decat setul, sfatul meu ii sa cauti un mecanic ''bun'' si daca el greseste el sa raspunda

| Teo026 explică (pentru dru1darius):

Multumesc ca mi-ai spus, l-am montat eu singur, si functioneaza perfect! happy

1 răspuns: