| Marcu_Stefan_2001 a întrebat:

Mi-am facut azi o zgarietura pe bara spate, oare se poate vopsi cu spray? Sau trebuie sa o duc la un specialist? Mentionez ca dauna este cam de 1 %, deci foarte mica, cam de un degethappy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu pune spray pe masina, ca nu-i de jucarii!
Du-o la o vospsitorie auto si ti-o vor repara ei, chiar si adac este de 1% ceea ce este de fapt, destul de mult.

| sierra1 a răspuns:

Ai o poză?

| zilog a răspuns:

Garantat se repara
eu am un prieten care fabrica bara la loc din cioburi
daca ii duci toate cioburile sau cate mai poti când se sparge bara
el o face impecablila

ii pune ceva plasa de plastic o lipeste o face de nici nu se cunoaste
ii da sticla topita
are substate chimice speciale
si o vopseste
si gata iese mai perfecta de cat noua