| M4RK a întrebat:

Mi se misca roata pe spate de la bicicleta foarte tare cum pot sa o repar sau ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| 9gygy a răspuns:

Daca joaca din butuc, mai strangi piulita aceea conica, dar inainte de a strange slabesti contrapiulita. Contrapiulita e o piulita subtire. Ar mai putea sa iti joace si din spite. Misca cu mana de spite sa vezi, daca sunt tari, e ok, ramane sa reglezi jocul din piulita.

| anonim1 a răspuns:

Acolo este o cosara de bile,poate ti s-a spart, nu este scumpa una, maxim 2 lei

| Huligans a răspuns:

Eu zic ca este descentrata! Du-te la o vulcanizare si spune-le ce probleme ai. Multa bafta!