| iuli12ct882 a întrebat:

Salut, nu imi mai merge controlul tractiuni Tcs la hyundai coupe din 2002 apas pe buton dar nu se intampla nimic nu se aprinde nici cand pun contactul, care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Scoate-l si uitate daca e mufa conectata, daca este conectata poti incerca sa-l inlocuiesti.

2 răspunsuri:
| iuli12ct882 explică:

Care este mufa?

| OldSoul a răspuns (pentru iuli12ct882):

Scoti butonul, in buton se baga o mufa(mai bine spus, ar trebui sa fie o mufa), uitate pe acolo... Cauta mufa care se potriveste acelui buton