| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Nu știu dacă mai are cineva problema aceasta, dar eu când văd o mașină și văd că are butoane nefolosite (libere) rămân tare curios ce opțiuni se pun pe ele. Știe cineva la Lamborghini Gallardo pentru ce se folosesc butoanele din stânga joystick-ului pentru reglarea oglinzilor?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mașinile ce au butoane libere înseamnă ca cel care a achizițonat-o nu a pus toate opționalele pe ea, butoane libere pot fi începând de la încălzire in scaune, ventilație, parbriz invalzit, volan încălzit, perdeluța, lame asist, ECO mode, efficnet dinamic, mai multe, la Bmw cel puțin, la astea stiu cel mai bine, partea stânga sub volan sunt butoanele de optionale, daca este doar unu-doua iar restul pana la 5 sunt libere inseama ca mașina e "cheală" fără dotări.