| Andrewe a întrebat:

Salut,o sa am probleme daca pe asigurare si rovinieta e trecuta doar seria de sasiu?

7 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pe asigurare e ok, dar rovinieta nu ai cum sa faci pe seria de sașiu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu asigurarea nu e nicio problema, dar de rovigneta pe serie de sasiu nu am auzit

| Andrewe explică:

Ps: pe rovinieta e trecut alt numar de inmatriculare

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Andrewe):

Nu e valabila rovinieta, pana nu faci modificare la o filiala CNADNR, sau faci o noua rovinieta cu numarul nou.

| Andrewe explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am incercat sa fac o alta rovinieta la un aparat de plati facturi si imi zicea eroare pe acceasta serie d sasiu e deja rovinieta valabila pana la 8 martie

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Andrewe):

Ciudat; eu mai aveam rovinieta valabila cam o luna, am luat numerele noi, si am facut rovinieta pe 12 luni la peco, fara probleme...