| Adelin94 a întrebat:

Salut, părere despre best auto Buzau?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Best auto este acel site sau in Buzau este si un parc auto cu acest nume?
eu stiu de bestauto.ro care este un site al samsarilor, si autovit este cam la fel doar ca acolo trebuie sa platesti iar pe bestauto anunturile sunt gratuite...si stii cum este cand e gratuit si are acces tot marletul ai sanse sa gasesti mult mai multe epave decat pe celalalat site unde anunturile se platesc...dar nu este un adevar 100% valabil

| Adelin94 explică (pentru Simpatic):

Da e parc auto

| Simpatic a răspuns (pentru Adelin94):

Sorry atunci nu stiu ce sa-ti zic, poate doar cineva din Buzau!