| SSaleu20 a întrebat:

Salut, pe masina mea pot pune maxim cauciucuri r18 cu latime de 235(pe fata) si r18 cu 275 spate.
Daca as pune distantiere de 20mm(2cm) pe fata atunci as putea pune caucicuri cu latime mai mare? As vrea 255 pe fata pentru ca e vorba de un e class care este destul de greu.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ca să n-ai probleme cu asiguratorul (nu știi de unde sare iepurele) pune-ți DOAR ce scrie in CIV

| SSaleu20 explică (pentru sierra1):

Foarte util, multumesc... se vede ca nu esti masinistlaughing

| sierra1 a răspuns (pentru SSaleu20):

Ok, pune-ți pe mașină ce nu e in civ, ai o tamponare și vine constatatorul.

Te trimite la PLIMBARE cu rca-ul tău cu tot! se vede că nu știi ce-i aia lumea reală