| gabby996 a întrebat:

Salut, pentru cunoscatori intre un Audi a3 2009 motor 2 si un bmw seria 3 2008 care e mai bun? Si la piese care sunt mai scumpe? Va rog sa comentati ce-i care aveti!

1 răspuns:
| GhitaRazvann a răspuns:

Dpdv al preturilor, intretinerea e decenta indiferent de masina un schimb de ulei filtre etc difrente mici. Dpdv al pieselor care se pot strica ex pompa injectie, injectoare, turbosuflanta etc. BMW evident este mai scump decat Audi pe care il consider mai ieftin de intretinut, datorita pieselor comune cu alte masini pe care le regasim in grupul VAG. Acum alegerea e in functie de gusturi.