| George_David_2000 a întrebat:

Pot sa pun la un bmw m3 pachetul M sport/performance?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Acelea sunt optiuni cu care vine fiecare masina.
Ce vrei tu sunt modificai majore, ca sa transformi o masina normala in una sport, performanta.

| Violleta2022 a răspuns:

Acum am vazut, ca tu esti inca la scoala generala, dar ai pus o intrebare, probabil pentru masinutele de jucarii.

| George_David_2000 explică (pentru Violleta2022):

Eu am 18 ani, aia era o poza din copilarie

| Violleta2022 a răspuns (pentru George_David_2000):

Nu la poza m-am referit, ci la intrebarile tale despre admiterea la licee, din 2019. ia uite aici cum istoricul intrebarilor tale, spune totul despre tine:

"în 29 Aprilie 2019 | George_David_2000 a întrebat:
Imi puteti da niste informatii despre liceul de muzica? Adica orar, la ce se dau teze, etc!"

"în 11 Ianuarie 2019 | George_David_2000 a întrebat:
....Imi puteti da si mie niste informati despre liceul de arte?"

Mai multe intrebari despre licee, aici:
https://www.tpu.ro/utilizator/abvmux/intrebari/

Asadar, cati ani ai, 14 sau 15?

| George_David_2000 explică (pentru Violleta2022):

Erau pentru sora mea, ea are 15 ani!

| Violleta2022 a răspuns (pentru George_David_2000):

In poza de profil, sora-ta este aia mai mare si tu cel mic, deci, iar ai mintit si te-ai facut de rusine!