| JuL a întrebat:

Salut prieteni! Din pacate am si eu o problema grava, am masina parcata in fata blocului si un nemernic tot o zgarie. Daca cunoasteti o camera sau un magazin care se ocupa cu asa ceva, as dori o camera auto care sa filmeze si noaptea, atunci cand masina este orpita, sa aiba o claritate buna si un unghi destul de mare. Nu ma intereseaza o camera pentru accidente' si una de supraveghere nu fixa, deoarece eu tot mut masina. Am nevoie urgent de ajutor!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti pe eMAG sute de camere de bord care filmeaza bine si noapte cand detecteaza miscare sau socuri

| Nemessys a răspuns:

De ce fix pe a ta? Dintre toate masinile din parcarea aia tocmai pe a ta o zgarie? Sigur te cunoaste si are ceva cu tine. Tu nu il cunosti? Oricum cand mai vezi face asta, cobori la el fara sa te vada si trage-i una buna si meritata. laughing