| Alexxxxxx47373djd a întrebat:

Salut prieteni. Va rog sa imi spuneti parerea voastra despre acest videoclip
https://youtu.be/GnBPSVdxEC0

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Detii licenta de copyright pentru pozele folosite?
Lozincile folosite nu sunt chiar sfaturi "motivationale" ci simple vorbe, unele chiar alaturate stângaci, altele incomplete, fara sens.
Daca vrei cu adevarat sa ai subscriberi, pune mana serios si scrie ceva logic si folositor.
Si nu uita sa cumperi drepturile de autor ale pozelor, ca risti sa platesti amenda, daca le folosesti fara drept de copyright.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Tocmai mi-ai irosit 20 de secunde din viata...

| Ineys a răspuns:

O adunatura de citate puse peste nise poze ( foarte prost puse, trebuie sa te chinui putin sa citesti ) si niste muzica pe fundal? Pe mine nu ma motiveaza deloc sincer sa fiu. laughing

| Alexuţ02 a răspuns:

Ideea în sine, să spunem că este bună. abordarea lasă de dorit, asta făceam după câteva minute în aplicația Camtasia pe PC.

Mai ai de lucrat, învață puțin Photoshop, învață să editezi mai bine videoclipuri și fă-le mai inspirat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucă-te de altceva.

| Swae a răspuns:

Plictisitor, muzica molesitoare si lenta, poze si scris mediocru.

| qrenz a răspuns:

Cand se va putea numii videoclip