| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Saptamana viitoare am proba teoretica pentru scoala auto! Am citit cartea de 4 ori si am facut multe chestionare de pe drpciv(site-ul oficial al politiei) si de pe scoalarutiera.ro! Sunt la fel intrebarile ca la examen? Va rog frumos sa imi spuneti cei care ati dat de curand!

4 răspunsuri:
| Mario1994 a răspuns:

Fa pe e-drpcvi, acolo sunt mai multe intrebari si sunt la fel ca la sala. Bafta. Eu faceam chestionare pe e-drpcvi.ro si a fost folositor. Erau la fel intrebarile si de la sala.

| nicusor222 a răspuns:

Baga chestionare DRPCV la greu. Si nu ai treaba.winking succes
Intrebarile sunt la fel, da ai grije sa nu le inveti mecanic sa zici la sala ca la tine acasa era B si dai tot B. Vezi ca estea se mai inverseaza.

| M7Seven a răspuns:

Fa chestionare, eu am facut de pe scoalarutiera si cand am dat sala erau cam acelasi intrebari doar ca variantele de raspuns erau putin diferite ( ma refer ca nu erau in aceiasi ordine ) in rest totul e ok. Daca faci chestionare nu e greu, eu am facut cam 10 pe zi inainte sa dau sala, acum depinde si cat de bine te stapanesti, sa lasi emotiile si sa nu te pierzi, in rest va fi ok.Bafta

| Cybe3r a răspuns:

Ma eu am citit 2 carti si nu s-a prins nimic am cazut prima data iar dupa am facut pe scoalarutiera.am vizualizat toate explicatiile video si apoi chestionare cam 70% in 2saptamani stiam tot si am luat cu 25 pct. Succes.