| Teo026 a întrebat:

Saptamana viitoare o sa imi cumpar un Aprilia RS 50 din anul 1999 si am vazut poze cu el si la bord are doar kilometrajul, turometrul si temperatura apei dar nu arata indicatorul de la benzina! De unde sa stiu eu cata benzina mai am?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mare parte motocicletele nu au indicator de benzina, este suficient sa deschizi capacul rezervorului si vezi cata benzina mai ai, apoi cu plinul facut vezi cam cati km faci, astfel iti calculezi si cam cand trebuie sa alimentezi, mare grija pe 2 roti