| SmartPlayer a întrebat:

Saptamana viitoare o sa sustin examenul teoretic(sala) pentru categoria A. Nu am mai condus motocicleta niciodata si am emotii mari la poligon si traseu, de asemenea si la sala dar o sa incerc sa invat din greu... Sfaturi ceva pentru poligon si traseu? Unul din lucrurile care ma dezavantajeaza e ca eu am undeva la 60kg iar instructorul 90! Multumesc anticipat

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Pai cum nu ai mai condus niciodata o motocicleta, tu nu faci ore de conducere? mai ales la categoria A