| Assu53 a întrebat:

Salut, stie careva daca se gaseste de cumparat sistemul de asistenta de parcare pentru passat b6? am senzori de parcare cu tot cu afisaj color pe navigatie, dar nu am si assistenta de parcare, ma puteti ajuta? si cam cat costa?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pentru un pret precis, contacteaza un atelier mecanic dotat pentru masini, pe aici gasesti lume care intreaba de acte si care vor sa puna mana pe prima masina, mopede... Nu au bani de chestii sofisticate mai ales iti dau o pista - sa nu faci drum sa arzi gaz pana la service poti suna pe telefon sau trimiti un e-mail.

| Assu53 explică (pentru mgtow):

Da stiu asta happy dar ma gandeam ca poate a mai dorit cineva asa ceva si imi poate raspunde aici. intr-adevar o sa sun la un cateva service-uri dar astept sa vad daca a mai pus cineva.

1 răspuns: