| ady91 a întrebat:

Stie careva un site web din Germania cu vanzari auto? (nu din Romania).

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai mare si complex este http://www.mobile.de/

Bafta!

| ady91 explică (pentru neluL):

Mersi! big grin

| neluL a răspuns (pentru ady91):

Cu placere! wave bye, bye

| dannyelutzu1_6199 a răspuns (pentru ady91):

Incearca autoscout24.de asta e cel mai mare site de auto din europa si acum ti l-am dat pe cel din Germania bafta!

| dannyelutzu1_6199 a răspuns (pentru ady91):

Dar totusi acum nu stiu ce posibilitati ai dar la italieni sunt cele mai ieftine si bune masini din europa, in Germania sunt la fel de ieftine dar germani sunt campioni mondiali la sutele de mii de km facuti asa ca ai risca sa-ti iei o masina cu km dati inapoi.