| Simion_Alin-Mihail_1997 a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa sa muti volanul de pe dreapta pe stanga la un Vw Passat 2007?

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Trebuie un alt bord,alta caseta de directie,farurile trebuiesc inlocuite,scaunele pot fi diferite,butoanele de la geamurile electrice,ansamblu timonerie stergatoare,calandrul pe care vine montat bordul,aeroterma, tubulaturi,
pedalier, alte conducte pentru. clima, o roaba de diferite plasticaraie, compartimentul in care vine bateria si stergatoarele, carcasa ECU
alta instalatie electrica sau eventual modificata cea de dreapta. Acum depinde daca faci toata modificarea sau o faci partial.
Facuta bine cu piese sh costa 2000E.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Undeva pe la 1000 de euro.