| Jackq1234 a întrebat:

Salut, știe cineva cat costa să fac scoala auto categoriile C, E? De la A la Z. Am permis de conducere cat B de 2 ani jumate. O zi bună!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu atestatu de marfa si daca e sa pici vreo 2 probe de condus la examen 1200 euro

| raMLesS a răspuns:

Categoria D
(Preturile pot varia)
5000 lei – cu permis categoria B
2300 lei – când posedă categoria C şi/sau D1 cu vechime mai mică de 1 an
2200 lei – când posedă permis de conducere categoria C şi/sau D1 cu vechime mai mare de 1 an

Categoria C, CE
Categoria C, CE – 3.100 lei (când posedă categoria B cu vechime sub un an)
Categoria C, CE – 3.000 lei (când posedă categoria B, cu vechime mai mare de un an)
Categoria – 2.700 lei (când posedă categoria B, cu vechime mai mare de un an)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu stiu cum sa iti spun dar in ziua de azi la noi in Romania chiar si daca treci examenele cu,, punctaj "maxim tot nu de admit profesorii.Ei vor sa primeasca mai intai bani ca sa te treaca.Am un prieten care a dat de permis si pana nu a dat vreo 300 de lei nu l-a trecut omul respectiv cu toate ca trebuia sa fie trecut fara.

Acum nu stiu ce sa zic...Eu am spus doar ce a patit persoana asta.
Daca nu ti-am fost de folos, na.Nu am ce face.

Daca vrei totusi sa dai iti urez gafta si noroc!

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Astea-s aberatii

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Bine...Cum zici tu

| Jackq1234 explică (pentru anonim_4396):

Mersi frumos!